TELEPATH WEB


Telepath Web uygulaması patoloji birimlerinin beraber çalışmalarına olanak sağlamak için tasarlanmıştır. Telepath Web ayrıca hastaneler arası teşhiste uzaktan konsultasyon imkanı sağlamaktadır. Artık konsültasyonlarınızı internet olan heryerde gerçekleştirebilirsiniz.

Uzmanlara uzaktan farklı kliniklere teşhis desteği sunar. Böylece diğer hastanedeki uzmanların yardımı ile az uzmanı olan hastanelerdeki periyodik yoğunluk azaltılabilir. Ayrıca sitemin sağladığı konsultasyon ağı sayesinde tanı ve teşhis daha doğru ve hızlı gerçekleştirilebilir.

Doktorlar ve klinisyenler, Telepath Web uygulaması ile hastanın PACS verilerini ve görüntülerini paylaşabilir, anotasyon fonksiyonları ile kaydedebilirsiniz. Paylaşılan kayıtlı veriler iki yada daha fazla uzman tarafından inceleneceği için subjektif hatalar azalacaktır.TELEPATH WEB FONKSİYONLARI


  Gerçek zamanlı konsültasyon sunuyoruz.

  30 fps ile görüntü aktarımı hizmeti sağlıyoruz, bu sayede en iyi şekilde, kayıpsız görüntü aktarımını sunuyoruz. Görüntü aktarımı sırasında kayıpsız sıkıştırma yöntemi ile görüntünüz gördüğünüz gibi iletilir.
  - Bir vaka çok uzman
  - Kayıpsız görüntü aktarımı
  - Seslerin birbirine karışmaması için özel algoritmalar
  - Aynı anda beş uzmana kadar bağlantı
  - Anotasyon ekleme
  Canlı konsültasyon, en güncel telekomünikasyon mobil teknolojileri ile üretilmiş olup; benzer görüntülü konuşma uygulamalarından daha kaliteli görüntü ve ses aktarımı sağlamaktadır.

  Konsültasyon takviminizi oluşturun!

  Uzmanlar, Telepath Web uygulaması ile çektikleri videoları, fotoğrafları ve ses kayıtlarını başka uzmanlara rapor ekleyerek ileri zamanlı gönderebilirler.
  -Konsültasyon takvimi
  -Rapor ve hasta dosyası ekleme
  -Ses kaydı ve sesli rapor ekleme
  -Spesifik uzman ile konsültasyon
  -Birden fazla uzman ile farklı zamanlarda konsültasyon
  Hastanelerin veri yapısına uygun tasarlanan dosya paylaşma sistemi, uzmanlar arasında düzenli bir konsültasyon akışı sağlayarak, en doğru sonuca en hızlı şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

  Uzman görüsü almak istediğiniz alanı işaretleyin!

  Uzman konsültasyon için bir video çekerken, Kaydı istediği bölgede durdurup, görüntü üzerinde şekiller çizerek notlar yazabilir.
  -Anomali şüphelerinizi işaretleyin
  -Birden fazla anotasyon
  -Anlık paylaşımda anotasyon
  Uzmanlar konsültasyon oluşturup kaydederek daha sonra masaüstü bilgisayarlarından inceleyebilir ve paylaşabilirler.
  Kendi dijital biyopsi bankanıza sahip olun!

  VIMO ile uygulamamızdan daha sonra incelemek için preparatlarınızın dijital videolarını ya da görüntülerini kaydedebilirsiniz.
  Kayıtlı görüntülerinize bilgisayarınız ya da tabletinizden mobil uygulamamız ile erişebilirsiniz.
  Kendi eğitim materyallerinizi hazırlayabilir, daha sonra sistemimizden bu vakaları konsülte edebilirsiniz.
  TelePath Mobil uygulaması web hesabınız ile aktif olur ve senkronize çalışır.

DİGER ÇÖZÜMLERİMİZ


SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ