TELEPATH MOBİL


Konsültasyonlar Artık Cebinizde

Virasoft tarafından geliştirilen TelePath Mobile uygulaması cam biyopsilerinizi telefonunuza aktarmanızı, şüphe duyduğunuz alanları istediğiniz uzman ile paylaşmanızı, slaytları ileri konsültasyon için kaydetmenizi ve uzaktan vaka incelemenizi sağlar.

Cam Slaytlarınızı Dijitalleştirin

Akıllı telefonunuzla dijitalleştirdiğiniz cam slaytları artık kolayca konsülte edebilirsiniz. Bunun için uygulamamıza özel tasarlanmış, tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu aparatımız VIMO aracılığıyla TelePath Mobile uygulamasına katılmanız yeterli.

Vimo

Uygulamamız, VIMO (Virasoft Mobil Aparat) ile kullanılmaktadır. VIMO, tüm mikroskop mercekleri ve tüm telefon modelleriyle uyumlu tasarlandığından kolay bir şekilde mikroskoba bağlanır ve telefonun mikroskop ile senkronize çalışmasını sağlar.VIMOyu mikroskobunuza kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

Vakalarınıza Anotasyon Ekleyin

Anotasyon eklediğiniz vakalarınızı eğitim materyali olarak kullanabilirsiniz. Konsültasyon içerisinde dikkat çekmek istenilen alanlar anote edilerek vurgulanır. Anote edilen kısımlar üzerinden konsültasyon gerçekleştirilir. Anote edilen kısıma görsel üzerinde not eklenebilir. Virasoft patolojik ‘‘Know How’’ ile İTÜ mühendisliğini bir araya getirerek patoloji alanında inovasyonu hedeflemektedir.

Telepath Mobil ile Sınırları Kaldırın

TelePath Mobil uygulaması konsültasyon için gerekli olan fiziksel süreçleri ortadan kaldırır. Telepatoloji alanındaki inovatif uygulamamız kayıtlı verilerin paylaşımı sırasında Sağlık Bakanlığı Bilgi Güvenliği Mevzuatı’na uymaktadır. Sağlık Bakanlığı Bilgi Güvenliği Politikaları 28/02/2014 tarihli ve 5181.1272 sayılı onayı ile yayınlanan Bilgi Güvenliği Mevzuatı’na uygun çalışan sistemimiz ile güvendesiniz.

Vaka Paylaşmının En Güvenilir ve kolay Yolu

Paylaşım yöntemi için kullanılan mail, transfer ve günlük kullanılan mesajlaşma uygulamaları görselleri sıkıştırarak görüntü kaybına neden olmaktadır. TelePath Mobil uygulaması kayıpsız görüntü aktarımı gerçekleştirmektedir. Dijital görüntülerde mikroskobun ışıklık ve kontrast değerleri, aktarımda değişiklik göstermektedir. TelePath Mobil uygulaması ışıklık seviyesini mikroskoba göre optimize etmektedir.

Frozen için en efektif konsültasyon seçiminizi yapın

TelePath Mobil uygulaması uzman ekiplerin yönlendirilmesiyle geliştirilmiş İstanbul Teknik Üniversitesi katkılarıyla gerçekleştirilmiş bir projedir. Uygulama, ameliyat sırasında alınan frozen işleminin her an her yerden konsültasyonunu gerçekleştirmenizi sağlar.

Her yerde her saatte vakalarınızı inceleyin

Telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan her an her yerde vaka incelemesi yapabilirsiniz. TelePath Mobil uygulaması ile kaydedilen her vakaya erişim sağlayabilirsiniz. TelePath Mobil her vaka görüntüsünü yüksek çözünürlükte kayıt eder, bu sayede aktarım sırasında veri kaybı yaşanmaz.

Uzmanlar arası iletişimin en kolay yolu olan TelePath Mobil bir mobil uygulamadan daha fazlası

TelePath Mobil uygulamasının aldığı dijital görüntü, dijital kameralı mikroskopların aldığı görüntüden %30 oranda daha büyüktür. Bu sayede cam slayt görüntülerini daha bir şekilde inceleyebilmenize olanak sağlar.TELEPATH MOBİL FONKSİYONLARI


  Gerçek zamanlı konsültasyon sunuyoruz.

  30 fps ile görüntü aktarımı hizmeti sağlıyoruz, bu sayede en iyi şekilde, kayıpsız görüntü aktarımını sunuyoruz. Görüntü aktarımı sırasında kayıpsız sıkıştırma yöntemi ile görüntünüz gördüğünüz gibi iletilir.
  - Bir vaka çok uzman
  - Kayıpsız görüntü aktarımı
  - Seslerin birbirine karışmaması için özel algoritmalar
  - Aynı anda beş uzmana kadar bağlantı
  - Anotasyon ekleme
  Canlı konsültasyon, en güncel telekomünikasyon mobil teknolojileri ile üretilmiş olup; benzer görüntülü konuşma uygulamalarından daha kaliteli görüntü ve ses aktarımı sağlamaktadır.

  Konsültasyon takviminizi oluşturun!

  Uzmanlar, Telepath Mobil uygulaması ile çektikleri videoları, fotoğrafları ve ses kayıtlarını başka uzmanlara rapor ekleyerek ileri zamanlı gönderebilirler.
  -Konsültasyon takvimi
  -Rapor ve hasta dosyası ekleme
  -Ses kaydı ve sesli rapor ekleme
  -Spesifik uzman ile konsültasyon
  -Birden fazla uzman ile farklı zamanlarda konsültasyon
  Hastanelerin veri yapısına uygun tasarlanan dosya paylaşma sistemi, uzmanlar arasında düzenli bir konsültasyon akışı sağlayarak, en doğru sonuca en hızlı şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

  Uzman görüsü almak istediğiniz alanı işaretleyin!

  Uzman konsültasyon için bir video çekerken, Kaydı istediği bölgede durdurup, görüntü üzerinde şekiller çizerek notlar yazabilir.
  -Anomali şüphelerinizi işaretleyin
  -Birden fazla anotasyon
  -Anlık paylaşımda anotasyon
  Uzmanlar konsültasyon oluşturup kaydederek daha sonra masaüstü bilgisayarlarından inceleyebilir ve paylaşabilirler.
  Kendi dijital biyopsi bankanıza sahip olun!

  VIMO ile uygulamamızdan daha sonra incelemek için preparatlarınızın dijital videolarını ya da görüntülerini kaydedebilirsiniz.
  Kayıtlı görüntülerinize bilgisayarınız ya da tabletinizden web uygulamamız ile erişebilirsiniz.
  Kendi eğitim materyallerinizi hazırlayabilir, daha sonra sistemimizden bu vakaları konsülte edebilirsiniz.
  TelePath Web uygulaması mobil hesabınız ile aktif olur ve senkronize çalışır.

DİGER ÇÖZÜMLERİMİZ


SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ